Pomagam odkrywać i rozwijać supermoce kupców!
Pobierz broszurę wraz z ofertą:
Uczenie się dorosłych a rozwój pracowników w Twojej firmie

 

 


Tło działalności

 

Czy wiesz, że zgodnie z raportem APQC kompetencje miękkie są najbardziej pożądanymi umiejętnościami określanymi przez menedżerów zakupów, przede wszystkim etyka biznesowa, komunikacja czy zarządzanie interesariuszami i budowanie relacji?
 

„umiejętności, których najbardziej potrzebują przyszli specjaliści ds. zakupów to takie,
które pomagają im budować relacje z wewnętrznymi interesariuszami i dostawcami,
podejmować trudne decyzje i przekładać potrzeby biznesowe na decyzje zakupowe.”

(więcej)
 

Obecnie zespoły zakupowe nie mają najsilniejszej pozycji w firmach, ponieważ decydenci nie doceniają wartości zakupów i obciążają nas różnymi oczekiwaniami.
Co gorsza, my jako specjaliści ds. zakupów często postrzegamy siebie jako pasywnych wykonawców powierzonych nam zadań… Mamy jednak niesamowite supermoce, takie jak techniki i narzędzia zakupowe, o których zapominamy: siebie, zespoły, dostawców czy… pieniądze, którymi zarządzamy!

 

 

 1. pl
 2. en
logo firmy ProcureMe poznaj firmę, strona główna

 


Kim jestem 

 

Jestem Diana Najtkowska-Sapryk: praktyk biznesu i kupiec, z ponad 14-letnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach, w zespołach zakupów strategicznych i operacyjnych, na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich.
 

Jestem właścicielką i założycielką ProcureMe: firmy szkoleniowej, która wspiera rozwój umiejętności wszystkich specjalistów zakupowych.
 

Stworzyłam ProcureMe, ponieważ zauważyłam dużą lukę w kompetencjach zakupowych, szczególnie w zakresie umiejętności miękkich, które są obecnie bardzo poszukiwane.

Jako maniak umiejętności miękkich i zakupów wiem, że moje doświadczenie i umiejętności są dokładnie takie, jakich potrzebują moi klienci.

 

Głęboko wierzę, że wspólnie jako Eksperci Zakupów i Ambasadorzy Dobrych Praktyk wygramy batalię o strategiczną funkcję zakupów w firmie, jako Doradcy Biznesowi.

 

szkolenia zakupowe, procurement, szkolenia, zakupy, dział zakupów, kupiec
Diana Najtkowska -Sapryk, szkolenia zakupowe, procurement, szkolenia, dzial zakupów, kupcy

Unikalność oferty ProcureMe

Obecnie dział zakupów ma nie tylko przynosić wartość do firmy poprzez oszczędności, ale także tworzyć ją poprzez współpracę z innymi działami, wspieraniu firmy w transformacji modelu biznesowego, zarządzaniu ryzykiem czy zarządzaniu innowacjami, budując tym samym przewagę konkurencyjną firmy na sklep.

 

Czy wiedziałeś o tym, że:
 

 • istnieją badania, które szacują, że do 2050 roku ponad 70% działań zespołu zakupowego będzie wykonywała sztuczna inteligencja?
   

 • rozwój talentów zakupowych nie jest efektywny w obszarach najważniejszych umiejętności przyszłości?
   

 • najważniejsze umiejętności kupców przyszłości nie są związane z tzw. umiejętnościami twardymi/funkcjonalnymi(!)?
   

 • liderzy zakupów nie będą mieli zasobów, aby rozwinąć nową generację talentów, ponieważ większość kadry kierowniczej wyższego szczebla nadal koncentruje się na możliwościach redukcji kosztów i unikaniu ryzyka, nie patrząc strategicznie, zapewniając jednocześnie sobie i firmie wartościowych pracowników?
   


Głęboko wierzę, że technologia nie może zastąpić ludzi, zwłaszcza w obszarze relacji biznesowych. Z tego powodu niezwykle ważny jest rozwój umiejętności miękkich, to one odróżniają nas od maszyn i pozwalają budować pozycję eksperta.Z mojego punktu widzenia rola specjalistów ds. zakupów będzie ewoluować, a znaczenie kompetencji miękkich będzie rosło z roku na rok.

 

Dzięki mojemu praktycznemu doświadczeniu zdobytemu w prowadzonych przeze mnie projektach biznesowych i doradczych, oferuję Państwu unikalne szkolenia będące połączeniem programów rozwijających kompetencje funkcjonalne z rozwojem kompetencji miękkich. Skorzystało z nich już wielu klientów międzynarodowych firm.

 

 

Warto pamiętać, że:
 

 • jako świat zakupów musimy przygotować się na ewolucję naszej roli, aby była ona jak najbardziej płynna, bezbolesna, bez konieczności jej rewolucjonizowania pod presją czasu.

 • Ważne, aby zawsze być o krok do przodu, rozwijać swoje talenty.
  Strategiczne myślenie pozwoli nam lepiej przygotować się na wyzwania nadchodzących miesięcy.
   

 

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami dotyczącymi szkoleń, zapraszam do kontaktu

ul. Święty Marcin 29 lok.8

61-806 Poznań 

szkolenia zakupowe, procurement, szkolenia, zakupy, dział zakupów, kupiec, Poznań, Polska,